HelpDesk by E-interest

_+

HelpDesk by E-interest

O webu

Vítáme Vás na našich webových stránkách.

Tato webová prezentace vznikla především za účelem nabídnout naše služby tvorby webových stránek za příznivé ceny šíršímu okruhu potencionálních klientů. Věříme, že naše služby osloví řadu z Vás toužících po vlastním webu.

Ke každé zakázce přistupujeme stejně, jakoby se jednalo o náš web a vždy se snažíme co nejvíce vyhovět požadavkům klienta.

V případě zájmu o naše služby nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám odpovíme.

Tým E-Interest

Tým E-Interest

Zde se dozvíte něco málo o členech našem týmu.

Jakub Marek

programátor

Jakubovi je něco málo přes 30 let, v oblasti programování se pohybuje necelých 10 let. Z počátku se zaměřoval především na programování aplikací pro OS, posledních 5 let se věnuje především tvorbě webových prezentací.

Svůj volný čas rozděluje mezi zdokonalování svých programátorských dovedností a jeho další záliby, mezi které se řadí například jízda na motorce.

Kristýna Malá

správce CMS

Kristýně je 26 let a v našem týmu se zaměřuje především na správu CMS systémů, vylepšování designu navržených stránek a v případě potřeby také komunikaci s klienty. Správě CMS systému se věnuje poslední 3 roky.

Svůj volný čas věnuje především svým koníčkům, mezi které se řadí pečení, vaření, háčkování a hra s našimi domácími mazlíčky (kočičkou Amálkou a kocourkem Kubíčkem).