HelpDesk by E-interest

_+

HelpDesk by E-interest

Basic Presta

Co od balíčku Basic presta očekávat ?

          Balíček Basic presta je vynikající službou pro všechny klienty toužící po vlastním internetovém obchodu.

          Balíček obsahuje instalaci open-source systému Prestashop a primární úpravu jeho základní šablony (šablona zdarma).

          Basic presta je určena především klientům, kteří touží po rychlém spuštění jejich vlastního internetového obchodu bez nutnosti zabývat se instalací systému Prestashop a základní úpravou šablony.

          Po nahrání systému Prestashop a základní úpravě šablony (nahrání Vašeho loga, sliderů a podobně) je nastavení eshopu a vložení produktů plně v režii klienta.

"Naší prioritou je vytvořit plně funkční internetový obchod schopný konkurovat i již zavedeným e-shopům. "

Postup tvorby nového webu:

  • Po výběru balíčku, který je pro Vás dle Vašeho názoru nejlepší volbou, nás jednoduše kontaktujte přes možnost - Nezávazná poptávka. V této možnosti zadáte své kontaktní údaje a napíšete nám představu o svém budoucím novém webu. Na základě této Vaší nezávazné poptávky se Vám v co nejkratším termínu (do 48 hodin) ozveme s naší nabídkou, popřípadě s žádostí o upřesnění Vašich požadavků, které by mohly ovlivnit cenu a dobu zhotovení Vaší webové prezentace.

  • V případě, že pro Vás bude naše nabídka atraktivní a budete s ní souhlasit, rádi se s Vámi dohodneme na nejlépe osobním setkání, kde se dohodneme na detailech projektu a předání dokumentů týkající se tvorby nového webu (texty, fotografie,...). Tyto dokumenty je možné předat osobně, popřípadě je po domluvě zaslat elektronickou poštou na naši emailovou adresu. Po odsouhlasení naší cenové nabídky je nutné zaplatit zálohu ve výší 25% z předpokládané celkové částky Vašeho projektu. Po připsání této zálohy na náš účet, začneme okamžitě pracovat na vývoji Vaší prezentace.

  • V dohodnutém termínu Vám Vaši novou prezentaci představíme a na základě Vašich připomínek ji upravíme k Vaší spokojenosti. Po odsouhlasení finálního vzhledu Vaší prezentace se dohodneme na termínu uhrazení zbývající částky smluvené ceny. Po připsání této zbývající částky na náš účet bude Vaše prezentace co nejdříve spuštěna (popřípadě Vám bude projekt předán).