HelpDesk by E-interest

_+

HelpDesk by E-interest

Produkt Presta

Co od balíčku Produkt presta očekávat ?

          Balíček Produkt presta je vynikající službou pro všechny klienty, kteří potřebují do svého e-shopu vytvořeného systémem Prestashop vložit nové produkty.

          Balíček obsahuje vložení libovolného počtu produktů v rámci systému Prestashop. Cena za vklad jednoho produktu je závislá na celkovém počtu produktů určených k vložení (při větším množství produktů bude poskytnuta sleva 10% - 40 % ze základní ceny 10 Kč / kus).

"Naším záměrem je klientovi spuštění jeho e-shopu co nejvíce usnadnit. "

Postup tvorby nového webu:

  • Po výběru balíčku, který je pro Vás dle Vašeho názoru nejlepší volbou, nás jednoduše kontaktujte přes možnost - Nezávazná poptávka. V této možnosti zadáte své kontaktní údaje a napíšete nám představu o svém budoucím novém webu. Na základě této Vaší nezávazné poptávky se Vám v co nejkratším termínu (do 48 hodin) ozveme s naší nabídkou, popřípadě s žádostí o upřesnění Vašich požadavků, které by mohly ovlivnit cenu a dobu zhotovení Vaší webové prezentace.

  • V případě, že pro Vás bude naše nabídka atraktivní a budete s ní souhlasit, rádi se s Vámi dohodneme na nejlépe osobním setkání, kde se dohodneme na detailech projektu a předání dokumentů týkající se tvorby nového webu (texty, fotografie,...). Tyto dokumenty je možné předat osobně, popřípadě je po domluvě zaslat elektronickou poštou na naši emailovou adresu. Po odsouhlasení naší cenové nabídky je nutné zaplatit zálohu ve výší 25% z předpokládané celkové částky Vašeho projektu. Po připsání této zálohy na náš účet, začneme okamžitě pracovat na vývoji Vaší prezentace.

  • V dohodnutém termínu Vám Vaši novou prezentaci představíme a na základě Vašich připomínek ji upravíme k Vaší spokojenosti. Po odsouhlasení finálního vzhledu Vaší prezentace se dohodneme na termínu uhrazení zbývající částky smluvené ceny. Po připsání této zbývající částky na náš účet bude Vaše prezentace co nejdříve spuštěna (popřípadě Vám bude projekt předán).