HelpDesk by E-interest

_+

HelpDesk by E-interest

Unique web

Co od balíčku Unique web očekávat ?

          Unique web je balíčkem určeným pro klienty vyžadující atraktivní a náročnou webovou prezentaci využívající zobrazení statických i dynamických webových stránek.

          Webové prezentace řadící se do tohoto balíčku jsou plně přizpůsobeny požadavkům klienta a využívají nejen soubory XHTML, HTML a CSS, ale také javascript a databáze MySQL.

          Tento typ webové prezentace je určen především klientům s jasnou představou o budoucím vzhledu a funkcích jejich nového webu.

"Našim cílem je vytvářet atraktivní webové prezentace, které budou splňovat všechny představy a požadavky našich klientů tak, aby byli spokojeni a mohli v internetové džungli dnešních webových prezentací snadno konkurovat ostatním webům."

Postup tvorby nového webu:

  • Po výběru balíčku, který je pro Vás dle Vašeho názoru nejlepší volbou, nás jednoduše kontaktujte přes možnost - Nezávazná poptávka. V této možnosti zadáte své kontaktní údaje a napíšete nám představu o svém budoucím novém webu. Na základě této Vaší nezávazné poptávky se Vám v co nejkratším termínu (do 48 hodin) ozveme s naší nabídkou, popřípadě s žádostí o upřesnění Vašich požadavků, které by mohly ovlivnit cenu a dobu zhotovení Vaší webové prezentace.

  • V případě, že pro Vás bude naše nabídka atraktivní a budete s ní souhlasit, rádi se s Vámi dohodneme na nejlépe osobním setkání, kde se dohodneme na detailech projektu a předání dokumentů týkající se tvorby nového webu (texty, fotografie,...). Tyto dokumenty je možné předat osobně, popřípadě je po domluvě zaslat elektronickou poštou na naši emailovou adresu. Po odsouhlasení naší cenové nabídky je nutné zaplatit zálohu ve výší 25% z předpokládané celkové částky Vašeho projektu. Po připsání této zálohy na náš účet, začneme okamžitě pracovat na vývoji Vaší prezentace.

  • V dohodnutém termínu Vám Vaši novou prezentaci představíme a na základě Vašich připomínek ji upravíme k Vaší spokojenosti. Po odsouhlasení finálního vzhledu Vaší prezentace se dohodneme na termínu uhrazení zbývající částky smluvené ceny. Po připsání této zbývající částky na náš účet bude Vaše prezentace co nejdříve spuštěna (popřípadě Vám bude projekt předán).